Wybielanie z odwrażliwianiem zębów

NAPRAWA SZKLIWA I WYBIELANIE PREVDENT

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowy system do wybielania zębów i naprawy szkliwa do zastosowania w gabinecie stomatologicznym, w którym aktywną substancją wybielająca jest 6% nadtlenek wodoru (6% H2O2) połączony z nano-hydroksyapatytem.

Procedura PrevDent CrWR odróżnia się od innych produktów wybielających dostępnych w gabinetach stomatologicznych, włączeniem do niej nano-hydroksyapatytu, który remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość.

System ten odpowiada za:

1. Czyszczenie przebarwień:
Etap ten poprzez użycie specjalistyczneego środka PrevDent „Stain removal” usuwa głęboko utrwalone przebarwienia na zębach. Jest to zaawansowana kombinacja środków powierzchniowo czynnych, detergentów, rozpuszczalników i aktywnego tlenu, który wnika głęboko w zęby, aby rozbić i usunąć plamy.

2. Wybielanie:
W wyniku zmieszania dwóch składników otrzymujemy pianę aktywnego tlenu z nano-hydroksyapatytem, który dzięki temu jest w stanie wejść w strukturę szkliwa. Następuje wybielenie zębów oraz ich ponowne zmineralizowanie. Efekt: bielszy, jaśniejszy i zdrowszy uśmiech!

3. Naprawa szkliwa:
Zastosowanie PrevDent Serum dostarcza szkliwu skoncentrowanej ilości nano-hydroksyapatytu. Preparat remineralizuje i naprawia powierzchnie zęba, pozostawiając pacjenta ze zdrowym, białym uśmiechem i bez nadwrażliwości.

wybielanie prevdent

kliknij w zdjęcie i zobacz ulotkę