REJESTRACJA TELEFONICZNA 508 869 273 (ul.Wałbrzyska 9c- Klecina) , 504 169 170 (ul. Zawiszy Czarnego 52-Wojszyce)

SKANOWANIE UŚMIECHU

 W dzisiejszych czasach rozwój technologii cyfrowej ma ogromne znaczenie dla stomatologii. Przeniesienie swojego gabinetu do cyfrowego świata staje się coraz bardziej powszechne, umożliwiając lekarzom wykorzystanie zaawansowanych narzędzi i usprawnień. Jednym z takich narzędzi jest skaner wewnątrzustny.

 Co to jest skaner?

Najprostsza odpowiedź brzmi — urządzenie do skanowania. Wchodząc jednak w szczegóły, należy podkreślić, że jest to sprzęt, który odczytuje obrazy zapisane w 2D oraz 3D, a następnie przetwarza ich postać fizyczną do postaci cyfrowej, zapisanej w pliku.

Skaner wewnątrzustny to rewolucja w dziedzinie stomatologii. Io innowacyjne urządzenie pozwala na otrzymanie wirtualnego obrazu jamy ustnej na ekranie komputera dosłownie w kilkadziesiąt sekund. W ciągu sekundy skaner wychwycić może kilka tysięcy kadrów, tworząc na ekranie monitora kolorowy obraz 3D z wnętrza ust.

Skaner wewnątrzustny umożliwia szybkie i precyzyjne skanowanie pola protetycznego, eliminując konieczność tradycyjnego pobierania wycisków – uzyskujemy w ten sposób cyfrowy wycisk.

Dzięki temu bardzo dokładnie uwidacznia jej wszystkie struktury: kształt, anatomię zębów oraz dziąseł, a także zgryz.

 


Zapraszamy do naszego drugiego, nowego gabinetu przy ulicy Zawiszy Czarnego 52 we Wrocławiu