O nas

Odwiedź nas i przekonaj się, że „strach ma wielkie oczy”. Szybko upewnisz się, że jesteśmy w stanie w pełni zadbać o Twój uśmiech i Twój komfort.

  • Gwarantujemy bezbolesne zabiegi w przyjaznej atmosferze
  • Nie wiesz od czego zacząć? Przyjdź na bezpłatny przegląd i wspólnie ustalimy plan leczenia, biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania i możliwości finansowe.
  • Potrzebujesz porady odnośnie kosmetyki swojego uśmiechu? Nie podoba Ci się kolor lub kształt Twoich zębów?
  • A może masz braki w uzębieniu i chciałbyś je uzupełnić, żeby móc w pełni się uśmiechać?

Najtrudniejszy pierwszy krok. Zapraszamy :)

Nasz zespół

miniatura1-agnieszka-szpara

Agnieszka Szpara

W 2001 roku ukończyłam studia na wydziale lekarsko-stomatologicznym ówczesnej Akademii Medycznej we Wrocławiu. Urodziłam się i mieszkam we Wrocławiu. Stale podwyższam swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach, które pozwalają mi być na bieżąco z postępami jakie ciągle zachodzą w dziedzinie stomatologii. Dzięki temu mogę zaoferować Państwu najlepsze obecnie rozwiązania dotyczące samego leczenia zębów, a także ich odtwarzania, czyli w dziedzinie protetyki stomatologicznej, która jest moją ulubioną. Mam świadomość,że każdy pacjent wymaga indywidualnego podejścia. Dbam o dobre samopoczucie moich pacjentów i miłą atmosferę w czasie wizyty, a przede wszystkim o ich zadowolenie z fachowo wykonywanej usługi, a co się z tym wiążę o ich uśmiech.

miniatura4-marzena-godawa

Marzena Janiszewska

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną z doświadczeniem oraz technikiem elektroradiologii. Zajmuję się rejestracją, obsługą pacjentów, administracją oraz sterylizacją sprzętu stomatologicznego Dokładam wszelkich starań, aby każdy pacjent był zadowolony z wizyty w naszym gabinecie. Dbam o profesjonalizm i porządek. Koordynuję pracę w gabinecie, aby wszystko było zawsze na czas.

miniatura3-jakub-sender

Jakub Sender

Zajmuje się chirurgią stomatologiczną, tj. m.in. usuwaniem trudno położonych zębów, w tym ósemek, również zatrzymanych, jak i pozostałości po zębach-korzeni. Wykonuje zabiegi plastyki zatoki szczękowej, a także zabiegi z dziedziny implantologii stomatologicznej- wszczepianie implantów zębowych (szczegółowy wykaz zabiegów chirurgicznych znajduje się w cenniku).

Beata Wandas

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu w 2013 roku. W gabinecie „Twój Uśmiech” zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz endodoncją. Swoją cierpliwością oraz optymistycznym podejściem potrafię przekonać do współpracy najbardziej opornych pacjentów. Poza pracą jestem miłośniczką roweru i snowboardu.

Lokalizacja

Gabinet mieści się we Wrocławiu, a dokładniej na jednej z jego dzielnic – Klecinie. Zapraszamy do nas także pacjentów z Niemiec i pozostałych krajów. Mówimy po niemiecku i angielsku.

Zapraszamy!